RITORE EXCLUSIVE

RITORE EXCLUSIVE

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Zobrazit:
Koktejlové šaty - TOMORROW'S CALLING
Model, který přitahuje svou rafinovanou jednoduchostí. Asymetrický hladký vršek šatů kontrastuje s tulipánovou siluetou sukně. Dokolane budou vypadat v kombinaci s černým páskem IDON   PODROBNOSTI Materiál: 91% bavlna, 9% po..
11 900Kč
Bez DPH: 11 900Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dámské elegantní šaty - BUSY MORNING
Šaty především uchvacují svou rafinovanou jednoduchostí. Perfektní pro každou ženu v zaměstnání, která zakládá jak na své kompetentnosti, tak na své ženskosti. Dokolane budou vypadat v kombinaci s černým páskem IDON   PODROBNOSTI ..
9 500Kč
Bez DPH: 7 851Kč
Založeno na 0 recenzích.
Dvoudílné dámské šaty - DARK MOON
Perfektně padnoucí střih a originálně řešené detaili dělají šaty jedinečnými. Hlavni ozdobou je paprskoviste nadrapovaná středová partie a netradičně zapínání horní části: knoflíčky z pravých perel . Šaty perfektně vypadají s mini..
7 900Kč
Bez DPH: 7 900Kč
Založeno na 0 recenzích.
MAJESTIC GLAMOUR - Koktejlové šaty
Origální koktejlové šaty Vás uchvátí natolik, že sama od nich nebudete chtít spustit oči. Perfektně padnoucí střih a originálně řešené detaily dělají šaty jedinečnými, jejichž diminantou je paprskovitě nadrapovana středova partie. ..
11 900Kč
Bez DPH: 11 900Kč
Založeno na 0 recenzích.
PARTY TIME - Asymetrické šaty
Tyto asymetrické šaty jsou ideální pro taneční parket! Nasbírané kolem kraje v oblasti krku a ramen potrhuje ženské tělo. Dokolane budou vypadat v kombinaci s černým páskem IDON   PODROBNOSTI Materiál: 51% polyacryl, 46% pol..
8 600Kč
Bez DPH: 8 600Kč
Založeno na 0 recenzích.
Pinterest YouTube
Powered for RITORE